SVATBY

Profesionální řešení Vašeho programu na svatební hostinu s mobilní, zvukovou a světelnou aparaturou. Součástí aparatury jsou bezdrátové mikrofony, mlha, UV a světelné efekty, stroboskop, KARAOKE, svítící náramky, balónky a dále dle Vašich požadavků (odposlech, mobilní ozvučení obřadu, velkoplošná televize na projekce). Nabízím také veškerá zábavná i společenská vystoupení a další služby (fotograf, kouzelník, catering, kadeřnice atd). Můžete se spolehnout, že se specializuji na veškerou hudební scénu od starých, českých a světových oldies až po moderní scénu nejen u nás, ale také ve světě. Zajistím Vám pohodu, zábavu a realizaci Vašeho svatebního programu, kterou budeme společně řešit na osobní schůzce, kde se probírají veškeré detaily (na této osobní schůzce sloužím i jako poradce programu, hudby, svatebních zvyků, soutěží a všeho dle Vašeho přání). Jsem schopný se zcela přizpůsobit místu konání akce s mobilní aparaturou a s naprosto profesionálním přístupem. Záleží tedy pouze na Vás a na domluvě a věřte, že s mými četnými zkušenostmi na téměř devadesáti odehraných svatbách budete spokojeni. Na Vaši svatební hostinu budou nejen hosté, ale především Vy v dobrém vzpomínat. Více najdete ve fotogalerii nebo již v brzy přichystaném videu. Rezervace na telefonním čísle : 608 528 537 nebo zde: jan.pastuch@volny.cz  

 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY

Máte v plánu potěšit své zaměstnance a uspořádat firemní večírek? Nabízím kompletní mobilní aparaturu, s kterou se Vám přizpůsobím na jakémkoliv místě včetně uspořádání akce přímo ve Vaší firmě. Dále Vám mohu nabídnout LCD Televizor (úhlopříčka 100cm) na případné projekce, přednášky, prezentace či fotky. Pro zpestření zábavy disponuji programem Karaoke show s bezdrátovými mikrofony. Ostatní doplňky, jako jsou světelné reflektory, pára, bublinkovač, UV efekty a nafukovací balónky, považuji za samozřejmost. Spokojenost mých zákazníků je na prvním místě a má snaha se přizpůsobit Vašim požadavkům je stoprocentní.    

 

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Slavíte narozeniny a chcete si pořádně zapařit? Pořádáte narozeninovou oslavu pro své děti, které by si rády zatancovaly na ty největší dětské hity? Nebo slavíte své narozeniny v nějakém klidném podniku, kde nemají hudbu? Kontaktujte mě a já za Vás tyto starosti ihned vyřeším s nekončící zábavou za pomocí mé hudební produkce. Vašim malým ratolestem slibuji spoustu balónků, nekonečné množství proudících bublinek, voňavou páru, barevné světýlka a hlavně ty největší a nezapomenutelné dětské hity. Po domluvě je možno objednat i klauna. Pro náctileté oslavy tu mám  v repertoáru veškerou moderní a popovou muziku včetně všech světelných efektů jako jsou lasery, stroboskopy a UV efekty. Pro starší generaci tu mám oblíbenou OLDIES narozeninovou párty, kde celý den a noc pojedeme v rytmu těch nejznámějších hitů ze 70., 80. a 90. let. Stačí si jen vybrat. Veškeré hudební žánry mám dopodrobna rozšířené.

 

 

PRONÁJEM APARATURY

Nabízím pronájem své aparatury. Do mé aparatury patří 18 pasivních reprobeden, 6 pasivních subwoferů a 2 aktivní reprobedny, dohromady o celkovém ,,skutečném,, výkonu 16 kilowatt. Dále nabízím profesionální zesilovače, dvoukanálové, čtyřkanálové a šestnáctikanálové mixážní pulty, cd a USB přehrávače, spoustu barevných světel, lasery, otočné hlavy, přístroje na výrobu bublinek, výrobníky mlhy, UV efekty, stroboskopy, bezdrátové i drátové mikrofony, mikroporty, projektor + plátno, sluchátka, digitální kameru, digitální zrcadlový fotoaparát, LCD televizor (úhlopříčka 96cm), notebooky, stativ, auta na dopravu a spoustu dalších doplňků včetně veškeré kabeláže.                Podrobnější aparaturu najdete zde   

 

 

 

MATURITNÍ PLESY

Hledáte zpestření maturitního plesu, který je jednou za život? Nabízím jedinečný zážitek Vám zahrát s mobilní aparaturou na Vašem plese jako DJ, ale také i jako zvukař na různá představení. V mém repertoáru nejdete nejen ty největší hity všech starých i moderních dob, ale mimo jiné i  veškeré styly žánrů pro náročné. Na tuto akci Vám mohu nabídnou projektor s plátnem, LCD televizi (úhlopříčka 100cm) na různé prezentace, ozvučení jak malého, tak i velkého sálu cca pro 1000 lidí, spoustu pestrobarevných reflektorů, které vytváří světelné efekty, páru nebo-li mlhu pro nástup maturantů, výrobník bublinek pro představení a další zajímavé vychytávky. Sehnat mohu i zajímavá představení jako je BEATBOX, BREAKEDANCE, HIP HOP DANCE, KOUZELNÍK, ZUMBA, FIRE BALL nebo také kapely zaměřené na různé styly jako jsou například Punk Rock, Country, Jazz a další. Na maturitním plese nehraji poprvé, takže Vám mohu slíbit stoprocentní spokojenost.