SECURITY

Bezpečnostní agentura, která se zabývá zejména pořadatelskou a ochrannou činností při pořádání sportovních a kulturních akcí. Již od roku 1996 zajišťujeme ochranu majetku a osob zejména při pořádání fotbalových utkání v Liberci a Jablonce nad Nisou, a to i v těch nejrizikovějších sektorů. Dále se zabýváme řešením pohledávek v spolupráci s renomovanými advokáty a exekutory.

KOMPLEXNÍ ZAJIŠTĚNÍ SPORTOVNÍCH A KULTURNÍCH AKCÍ

Jednou z hlavních činností bezpečnostní agentury je komplexní zajištění a realizace sportovních a kulturních akcí.

BEZPEČNOSTNÍ PROJEKTY
Komplexní zpracování projektů zabezpečení budov, firem, společenských, kulturních a sportovních akcí. Součástí projektu je výčet techniky, materiálu, osob, odpovídající míře rizikovosti.
BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Vlastní realizace opatření k zabezpečení ochrany osob a majetku. Použití techniky k  zajištění diskrétnosti jednání, ochrana proti úniku obchodních informací, ochrana počítačových sítí.
OCHRANA OSOB
Komplexní opatření, směřující k bezpečnosti osob v budovách, při pohybu na veřejnosti, při použití vozidel. Doprovody klienta na obchodních cestách a schůzkách. Provádíme preventivní a reaktivní opatření vůči chráněné osobě, odpovídající míře rizikovosti.


SECURITY PETR HAUPTIG
web: keensecuritz.webnode.cz
telefon: 605 157 438 (Petr Hauptig)

 

VIDEO